Gabinet Rozwoju i Psychoterapii
Ksenia Buchta-Malinowska
fot. Mirosław Buchta
,,
"Masz nieświadomy umysł i o nic nie musisz się martwić. Polegaj na swojej nieświadomości, ona dostarczy Ci właściwej odpowiedzi - podpowie właściwy ruch we właściwym czasie"
Milton H. Erickson
Zdrowe życie nie polega na spełnianiu oczekiwań innych.
Brene Brown
"Żadna droga w moim życiu nie była tak długa jak ta, która miała mnie zaprowadzić do mnie samej"
Alice Miller
"Zmiana pojawia się wtedy, gdy stajesz się tym, kim jesteś, a nie wtedy gdy próbujesz się stać tym, kim nie jesteś”
Fritz Perls
W różnych okresach życia czyta się ten sam tekst – różnie
Ryszard Kapuściński
Całe swoje życie uczysz się różnych rzeczy, przenosząc tą wiedzę do nieświadomości, a następnie końcowy wynik uczenia się automatycznie stosujesz w praktyce
Milton H. Erickson
I zawsze pamiętaj, że jesteś kimś wyjątkowym. Jedyne, co musisz zrobić to pozwolić innym zobaczyć, że taki jesteś.
Milton H. Erickson
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.
Albert Camus
Szczęście to zdolność wykorzystania tego, co zostało Ci dane.
Milton H. Erickson
Aktualności
15-03-2020
Ważna informacja

Aktualna sytuacja i związane z nią ograniczenia nie muszą być równoznaczne z przerwaniem procesu psychoterapii lub odłożeniem tej decyzji na później. Istnieje bowiem możliwość pracy z wykorzystaniem komunikatorów, takich jak WhatsApp, Skype, Zoom wraz z ich wszystkimi funkcjami.

Jednocześnie informuję, że do czasu unormowania się sytuacji, w trosce o zdrowie nas wszystkich, sesje psychoterapii będą odbywały się wyłącznie w wersji online. Oznacza to, że zarówno z osobami, które pozostają już w kontakcie ze mną, jak i z tymi, które dopiero myślą o podjęciu terapii, w najbliższym czasie nie będę spotykała się bezpośrednio w gabinecie.

Mam świadomość, że zwłaszcza dla tych, z którymi do tej pory widywałam się regularnie, może to być znaczna zmiana, natomiast jestem zdania, że nadzwyczajne wydarzenia wymagają nietypowych rozwiązań a bezpieczeństwo każdego z nas i wzięcie za nie odpowiedzialności pozostaje w tej chwili priorytetem. Z drugiej strony zmiana miejsca, perspektywy spojrzenia może również stanowić szansę otworzenia nowych obszarów w odkrywaniu siebie. Liczę na Wasze zrozumienie i mam nadzieję, że wkrótce spotkamy się jak zwykle.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.


23-02-2020
Ukończenie szkolenia "Podróż na Squaw Peaak" - psychoterapia małżeństw i par

W dniu 10.02.2020 r. ukończyłam szkolenie "Podróż na Squaw Peaak" - psychoterapia małżeństw i par. Zajęcia trwały od czerwca 2019 r. do lutego 2020 r.


23-02-2020
Ukończenie Podyplomowego Kursu Psychoterapii

W dniu 09.02.2019 r. ukończyłam Podyplomowy Kurs Psychoterapii organizowany przez Polski Instytut Ericksonowski atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Zajęcia trwały od października 2014 r. do lutego 2019 r.


Zobacz więcej aktualności
Ksenia Buchta-Malinowska - ZnanyLekarz.pl